Aromatic
Přírodní esence pro obnovu pokožky

Zázrak přírody
Zázrak přírody

Některé rostliny a bylinky se používají k léčbě a kosmetické péči už více než deset tisíc let. Právě z nich vybral Institut GUINOT jen ty rostlinné výtažky a éterické oleje, které dokáží pleť regenerovat a obnovovat. Výsledkem individuálního přístupu a ošetření přizpůsobeného konkrétním potřebám vaší pokožky bude krásná a rozzářená pleť. Síla přírodních produktů je doplněna speciální masáží, blahodárně působící na tělo i duši.

Během celého ošetření vás bude provázet jemnost a příjemná vůně éterických olejů, kdy kombinací jejich prospěšných účinků a masáže dosáhnete dokonalého uvolnění a pocitu pohody. Relaxujte a svěřte se do rukou vaší kosmetičky, která dokončí ošetření chladivou slupovací maskou, připravenou z koncentrovaných rostlinných výtažků, speciálně podle potřeb vaší pokožky. 

Tajemství ošetření

Masáž Serénité

Techniku této masáž důmyslně vyvinulo Technologické centrum GUINOT, aby se zesílily blahodárné účinky speciálních olejů a dosáhlo se maximálního uvolnění a relaxace.

Opojná vůně cypřišku, růžového dřeva, šalvěje nebo levandule doplňuje tento zážitek o další rozměr. 

Energie éterických olejů

Výběr z pěti druhů olejů nabízí možnost přizpůsobit ošetření každému typu pleti. Jedním z hlavních účinků olejů je zvýšení prokrvení spodních vrstev pokožky a okysličení jejích buněk - pleť znovu získá jas a zdravý vzhled.

Maska z rostlinných výtažků

Tato maska, vyrobená z pěti rostlinných výtažků, je dalším klíčem k tajemství tohoto ošetření. Po jejím odstranění zaznamenáte viditelné zjasnění pleti a přirozeně zdravé zbarvení.