Beauté neuve
Dvoufázový peeling

Krásná a obnovená pokožka
Krásná a obnovená pokožka

Únava, stres a také působení času zanechávají na pleti své stopy, pokožka ztrácí svůj mladistvý vzhled a objevují se na ní nepříjemné pigmentové skvrny. Epidermis tvoří přibližně 30 vrstev buněk. Její horní vrstvy se postupně dehydratují, obnova buněk se zpomaluje, výsledkem je mdlá pleť s nezdravým vzhledem.

Odborníci z laboratoří firmy GUINOT se zaměřili na problém potřeby obnovy buněk a vyvinuli řešení v podobě dvoufázového slupovacího ošetření BEAUTÉ NEUVE, kterým se dokonale, ale zároveň šetrně - bez invazivního mechanického zásahu, odstraní odumřelé buňky a stimuluje se obnova nových. Už po prvním ošetření se obnoví svěží barva pleti, pokožka působí mladistvě a zdravě a po 3 ošetřeních dochází k viditelnému zesvětlení pigmentových skvrn. Výsledkem je krásná a rozzářená pleť. 

Tajemství ošetření

PEEL'IN - PEEL'OUT

Gel obsahuje ovocné kyseliny. PEEL´IN oddělí odumřelé buňky od zdravých a pěna PEEL'OUT je následně odstraní z pokožky a odhalí tak novou a zdravou pleť.

DERMANOVE

Sérum na regeneraci buněk aplikované na tvář a krk proniká do hlubších vrstev pleti a stimuluje buněčnou výměnu.

CLARIMASQUE

Vysoce koncentrovaný čistý vitamin C zesvětluje až úplně odstraňuje pigmentové skvrny. Pleť se rozzáří, vypadá mladě a svěže.