Liftosome
Pro mladistvý vzhled pokožky

Časem, vlivem volných radikálů se kvalita kolagenových vláken snižuje, rozpadají se a ztrácejí pružnost. Ošetření Liftosome je speciálně vyvinuto k tomu, aby se příznaky únavy z vaší pokožky setřely, obnoví se ztracená pevnost a svěžest pleti. 

Pro-kolagenový koncentrát a sérum s vysokou koncentrací vitamínu C přispívájí k tvorbě a ochraně elastických vláken pojivových tkání. Elastická tkáň znovu získá potřebnou hustotu, pokožka je hladká a pevná: tvář působí mladším dojmem. Okamžitě po ošetření zaznamenáte odstranění příznaků únavy, vyhlazení a viditelné omlazení vaší pleti.

Tajemství ošetření

Pro-kolagenový koncentrát

Hedvábná emulze pro jedinečné zpevnění. Kosmetička nanese na obličej a krk pro-kolagenový koncentrát v rovnoměrné vrstvě. Koncentrát přispívá k tvorbě a ochraně elastických vláken pojivových tkání a působí proti povolování pokožky.

Termoliftingová maska

Díky blahodárnému účinku tepla pod termomaskou pronikají účinné látky intenzivněji do hlubších vrstev pokožky. Po několika minutách maska ztuhne, svaly tváře a pleť se uvolní, rysy se vyhladí.

Sérum na omlazení pleti

Celý obličej, krk a dekolt jsou modelované jemnou eflorážnou masáží se sérem proti stárnutí. Pokožka se vypne a je díky působení aktivních složek, obnovujících strukturu epidermis, vyhlazená a omlazená.